Laptop Tamiri

Laptop ve Masaüstü PC Tamir Hizmeti;

Notebook lcd ekran değişimi - notebook klavye değişimi - notebook anakart tamiri ve değişimi - notebook optik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi - darbelerden ve yıpranmadan kaynaklanan notebook kasa menteşe ve butonların değişimi ve tamiri - notebook harddisk değişimi ve tüm notebook arızalarının giderilmesi firma politikası olarak benimsediğimiz hızlı çözüm garantisi ve uygun fiyat ile müşterilerimize sunulmaktadır .

Firmamız tarafından yapılan bütün laptop tamirleri 3 ay işçilik garantisi altındadır Kullanıcılar tarafından çok sayıda karşılaşılan çoğu durumlarda değişmesi olası olmayan bu yüzden anakart değiştirmeye kadar giden Chipset değişim ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Chipset değişimi ve tamiri her firmanın yapacağı bir işlem değildir. Yüksek teknolojiye sahip Bga makinası olamdan yapılan chipset değişimlerinin ve tamirlerinin geri dönüşüm oranı yüksektir. Firmamızın sahip olduğu BGA cihazı ile %95 in üzerinde başarı sağlanmaktadır. Yapılan işlemlerde firmamız tarafından 3 ay işçilik garantisi verilmektedir.

Data Kurtarma;

Sevdiklerinizin fotoğrafları yada şirketiniz için önemli olan dosyalar mı silindi? Harddisk, usb diskiniz mi bozuldu ? üzülmeyin . Arayın Ücretsiz analiz yapıp, bilgilerinizi kurtaralım.

İkinci El PC Alım-Satımı;

İkinci el notebookunuzu değerinde alıyor, uygun fiyata ikinci el notebook alımı konusunda her türlü yardımı müşterilerimize gösteriyoruz. Arızalı, hurda, kırık notebook, , parçalarını getirin biz değerlendirelim. İkinci el bilgisayarınızın değerini öğrenmek için bize uğrayabilir veya iletişim bölümünden bizi arayıp fiyat öğrenebilirsiniz.